HLEDAT
MENU
Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical (HR)  bílá

Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical (HR) bílá

Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical (HR) bílá od společnosti s předním postavením na trhu Suunto , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical (HR) bílá - zboží máme ted u nás za 8999 Kč

8999 Kč
12890 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Špičkové a přesné funkce, kompatibilita technologií, určené do extrémních podmínek, pro outdoor i indoor aktivity, snadné ovládání, kvalitní zpracování, hrudní pás součástí balení. Pro sportovce, kteří míří k vysokým cílům.. Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical patří mezi prvotřídní vybavení pro každého sportovce, který chce svůj výkon zaznamenat a díky tomu maximalizovat ten následující. Tato nová ojedinělá modifikace umožňuje sledovat celkový počet nastoupaných i sestoupaných metrů a výškový profil naplánované trasy, která navíc v režimu záznamu vydrží 100h a spolu s GPS předčí nejen samotné požadavky, ale i veškeré konkurenční produkty. Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical mají specializované funkce pro lezení, běh, plavání, jízdu na kole i multisportovní tréninky. Integrovaná navigace GPS navíc poskytuje přesné informace o tempu, monitoruje správný směr, přičemž monitor srdečního tepu umožní každému trénovat ve své ideální zóně.

Disponují podsvíceným displejem s volitelnými režimy, 3D kompasem s funkcí deklinace δ jenž udává úhlovou vzdálenost od světového rovníku a zabudovaným akcelerometrem, který umožní sledovat běžecké kadence. V neposlední řadě je velmi oblíbená funkce rozpoznání plaveckých stylů, která navíc obsahuje i počítání plaveckých temp a spolu s podporou multisportovních režimů jsou sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical vhodnou alternativou pro veškeré kombinované sporty (triatlon, crossfit, terénní běh).

V kombinaci s hrudním pásem Bluetooth Smart HR umožňují zaznamenávat TF a kompletní průběh všech aktivit včetně trasy do vlastní velkokapacitní paměti. Mezi neméně důležité funkce patří také navigace po trase stažené z PC a zpětná navigace po nastavené či absolvované trase zpět na start. Následný přenos dat do PC na Movescount a vedení tréninkového deníku automaticky zvyšuje výkonnostní strategii a maximalizuje plánované výsledky. Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical tvoří silikonový řemínek se skleněnými vlákny, ocelová luneta kterou chrání minerální sklíčko s vodotěsností 100m a díky vysoké kvalitě zmíněných materiálů jsou vhodné do extrémních podmínek. Sada obsahuje hodinky, základní napájecí a komunikační kabel.

Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical jsou novou zdokonalenou tréninkovou řadou pro všechny sportovní nadšence, která obsahuje více funkcí, má jednodušší menu a vysoce přesnou navigaci. Navíc jsou hodinky Bluetooth Inteligentní a kompatibilní s iPad 3. generace i novější iPad Mini/ iPad Air, iPhone 4S/ iPhone 5/ iPhone 5c/ iPhone 5s/ iPhone 6/ iPhone 6 Plus, iPod touch 5. generace a OS android verze 4.4, čímž zcela rozšiřují možnosti díky mnoha dalším aplikacím potřebných při sportu. S jedinečnou funkcí - Prožít a SHARE lze přidávat fotografie do Movescount nebo Movescount App či vytvářet Suunto filmy s 3D mapou a podělit se tak o své zkušenosti prostřednictvím sociálních sítí. V kombinaci s hrudním pásem Suunto Comfort Belt zaručují pohodlné nošení ve všech podmínkách.Technický popis:

sportovní design
vysoká kvalita
špičkové zpracování
velká odolnost a nízká hmotnost
GPS integrovaná (rychlost, tempo, vzdálenost)
plánovač trasy + topografické mapy 
navigace Route a zpětné sledování trasy (PC) 
výškový profil a vizualizace (trasa, převýšení, vertikální rychlost, výstup/sestup) 
nadmořská výška (FusedAlti™, graf) 
real-time hill (stoupání v %)
vibrační upozornění času 
duální čas, stopky, odpočítávání času
vertikální zisk (součty za den, týden, měsíc a rok)
3D kompas s nastavením deklinace δ
bouřkový alarm
hloubkoměr
podsvícený displej (volitelný režim)
tepová frekvence (s hrudním pásem Suunto Comfort Belt - součástí balení)
Bluetooth (podpora Bike výkon)
tréninkový deník (+ záznam průběhu aktivit do paměti včetně trasy) 
interval a plánovač cvičení
rychlý test zotavení a kvality spánku (Firstbeat) 
Movescount (tréninková aplikace) 
akcelerometr (sledování běžecké kadence)
rozpoznávání plaveckých stylů (počítání temp, bazénů)
podpora multisportovních režimů (triatlon, crossfit, terénní běh)
rozšířená sada funkcí pomocí Suunto Apps (mobilní oznámení) 
kompatibilní s Stryd Running powermeter 
kompatibilní s Bluetooth Smart Power senzory (měření tepové frekvence)
hmotnost: 73g
rozměry: 50 x 50 x 15,5mm 
materiál: polyamid
luneta: ocel
sklíčko: minerální
vodotěsnost: 100m
výdrž: 10hod./ 1sec., 15hod/ 5sec., 100hod./ 60sec., GPS (14dní bez GPS)
vícejazyčné menu (včetně češtiny)
vhodné do extrémních podmínek
vhodné pro muže i ženy
4 barevné varianty

 

Poznámka: Suunto Ambit3 Vertical nejsou kompatibilní s technologií ANT+™ (nelze použít žádné příslušenství Suunto od modelů Ambit a Ambit2 ani od ostatních modelů Suunto, např: Suunto ANT PODy Suunto Dual nebo Suunto ANT pás).

Název:
Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Vertical (HR) bílá
Výrobce:
SKU:
6417084201775

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Sportholas.cz nakoupíte kvalitní sportovní oblečení a vybavení pro vaše sportovní aktivity. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Vybírat můžete z široké škály sportovního vybavení. Nakupte si na Sportholas.cz a rozšiřte si tak vaší sportovní výbavu. Nesutále pro vás rozšiřujeme nabídku sportovního zboží. Udělejte si radost třeba nákupem nové sportovní obuvi. Pokud hledáte sportovní oblečení a obuv, jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
10234
produktů
465
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Sportholas.cz