HLEDAT
MENU
Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH  bílá

Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH bílá

Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH bílá od této skvělé značky Suunto lze u nás pořídit za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH bílá na našich stránkách za 5790 Kč

5790 Kč
7990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Špičkový outdoorový computer s výškoměrem, barometrem, kompasem a dalšími funkcemi.. Hodinky Suunto Core Crush jsou špičkové outdoorové hodinky nabízející řadu užitečných funkcí. Funkce altimeter je funkce poskytující měření nadmořské výšky a navíc dokáže zaznamenávat překonané převýšení. Pomocí vestavěného barometru lze zjistit změny tlaku a tendenci počasí. Funkce kompas Vám pak pomůže s orientací v terénu při náročnějších výpravách. Hodinky Suunto Core Crush jsou dále vybaveny hloubkoměrem, stopkami, schopností zobrazování duálního času, časem východu a západu slunce, zámkem tlačítek, menu ve čtyřech jazycích, podsvícením displeje a vodotěsností do hloubky 30 metrů.Technický popis:

outdoorový computer s funkcemi ABC: Altimeter, Barometer, Compas
výškoměr (altimeter): měření rozdílu nadmořských výšek, logbook, automatický mód
barometr: Storm Alarm, indikátor tendence počasí vč. grafu počasí
kompas: otočná růžice, digitální azimut, jednoduchá kalibrace
hloubkoměr: maximální měřená hloubka 10 m (měření hloubky a času pod vodou)
teploměr (°C nebo °F)
otočná růžice kompasu
časové funkce: východ/západ slunce, duální čas, časový odpočet, stopky
jazyk rozhraní: angličtina, francouzština, němčina, španělština
zámek tlačítek
přehledné menu
podsvícení displeje (zelená barva)
vodotěsnost: 30 m

Výškoměr Suunto Core Crush měří aktuální výšku s přesností na 1 metr, zobrazuje výstup a sestup v metrech a zaznamenává celkový průběh cesty, který si lze později prohlédnout. Automatický alti/baro mód přepíná mezi výškoměrem a barometrem v závislosti na změně parametrů a tím ukazuje nejrelevantnější informaci pro danou situaci. Pouhým stisknutím tlačítka začíná výškoměr měřit od nuly výstup a sestup horolezce.
Suunto Core Crush s funkcí meteorologická stanice měří a zaznamenává tlak vzduchu a zobrazuje graf tendence počasí, čímž pomáhá předvídat změny počasí. Storm alarm posouvá povědomí o předpovědi počasí ještě o krok dále a umožňuje horolezcům vyhnout se hrozícímu nebezpečí. Je aktivován prudkým poklesem tlaku vzduchu a signalizuje zvukově i světelně rychle se blížící bouřku.

Název:
Outdoorový computer Suunto CORE CRUSH bílá
Výrobce:
SKU:
6417084182852

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Sportholas.cz nakoupíte kvalitní sportovní oblečení a vybavení pro vaše sportovní aktivity. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Vybírat můžete z široké škály sportovního vybavení. Nakupte si na Sportholas.cz a rozšiřte si tak vaší sportovní výbavu. Nesutále pro vás rozšiřujeme nabídku sportovního zboží. Udělejte si radost třeba nákupem nové sportovní obuvi. Pokud hledáte sportovní oblečení a obuv, jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
10234
produktů
465
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Sportholas.cz