HLEDAT
MENU
NOCO Genius 15A víceúčelová nabíječka autobaterií

NOCO Genius 15A víceúčelová nabíječka autobaterií

NOCO Genius 15A víceúčelová nabíječka autobaterií od této přední společnosti NOCO je u nás k dispozici opravdu výhodně. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. NOCO Genius 15A víceúčelová nabíječka autobaterií - nyní nakoupíte za 6340 Kč

6340 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Navrženo pro nabíjení automobilu, člunu, RV, SUV nebo Diesel Truck. Monitoruje činnost baterií pro bezpečné a efektivní nabíjení bez jakéhokoli přebíjení. A je vybaven integrovaným režimem JumpCharge pro rychlé nabíjení v pětiminutovém cyklu pro vybité baterie.12 V a 24 V automatická nabíječka a údržba bateriíNabíjí olověné a lithium-iontové baterie až do 400 amp-hodinObnovuje hluboce vybité baterie až na 2 VTechnologie odolná proti jiskrám a ochrana proti přebíjeníBezpečně monitoruje baterii s nulovým přebitímPokročilá diagnostika poškozených bateriíProgresivní režim opravy silně sulfatovaných 12V bateriíNapájecí zdroj pro výměnu autobaterie nebo napájení 12V zařízeníMaximální všestrannostVíceúčelová nabíječka autobaterií.Ostatní značky vyžadují samostatnou nabíječku baterií pro nabíjení 12 V, pro nabíjení 24 V, pro AGM baterie, pro chladné podmínky, pro lithium-iontové baterie a další pro desulfataci baterií. Díky našim všestranným víceúčelovým nabíječkám baterií, jak se mění vaše potřeby a vozidla, vaše nabíječka nebude. Jediným stisknutím tlačítka budete moci přepínat mezi různými režimy nabíjení v rámci jedné úplné nabíječky baterií. Režim opravy 12VProgresivní metoda obnovy baterií pro zlepšení silně sulfátovaných a starých 12V baterií, které obnovují ztracenou kapacitu baterie. 13.6V režim napájeníPřevádí na konstantní proud, napájecí zdroj s konstantním napětím pro napájení 12V zařízení, jako je hustilka pneumatik, nebo zachovává paměť při výměně baterie. Režim 12 V AGM +Navrženo pro nabíjení 12-voltových pokročilých AGM baterií, které se obvykle nacházejí ve vozidlech start-stop a v hlubokých cyklech. Lithium ModeUrčeno pro nabíjení lithium-iontových baterií, které zahrnují systém údržby baterií (BMS), včetně lithium-železitých fosfátových baterií.Bezpečné ponechání spojené s nulovým přebíjením.Většina ručních, automatických nebo poloautomatických nabíječů s kolovými bateriemi neustále nabíjí baterie, takže jsou náchylné k přebíjení, což omezuje jejich životnost. Naše inteligentní technologie údržby baterií monitoruje činnost baterie a začíná se nabíjet pouze v případě potřeby a umožňuje nepřetržitý provoz bez zásahu uživatele a nulové riziko přebití baterie.JumpChargeIntegrovaný startér baterie.JumpCharge je inovativní funkce nabíjení pro startování nízkého napětí nebo vybitých baterií vozidla. Proces JumpCharge se liší od tradičních nabíječek baterií pro automobilové kola. Zatímco většina nabíječek pro autobaterie přeplňuje baterii, JumpCharge používá ke spouštění motoru kombinaci vysokého proudu a vysokého napětí. Tato přesná regulace nabíjení zabraňuje přehřátí baterie a zkrácení její životnosti.

 

Název:
NOCO Genius 15A víceúčelová nabíječka autobaterií
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
046221140095

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Sportholas.cz nakoupíte kvalitní sportovní oblečení a vybavení pro vaše sportovní aktivity. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Vybírat můžete z široké škály sportovního vybavení. Nakupte si na Sportholas.cz a rozšiřte si tak vaší sportovní výbavu. Nesutále pro vás rozšiřujeme nabídku sportovního zboží. Udělejte si radost třeba nákupem nové sportovní obuvi. Pokud hledáte sportovní oblečení a obuv, jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
10010
produktů
465
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Sportholas.cz