HLEDAT
MENU
Infra LED panel inSPORTline Romanifra

Infra LED panel inSPORTline Romanifra

Infra LED panel inSPORTline Romanifra od skvělé značky Insportline lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Infra LED panel inSPORTline Romanifra - nyní pořídíte za super cenu 9990 Kč

9990 Kč
12990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Revoluční zařízení pro světelnou terapii červeným a infračerveným světlem. Při pravidelném užívání nespočet pozitivních účinků na lidský organismus.. Pokud si připadáte neustále unavení a bez energie, máme pro vás řešení! Infra LED panel inSPORTline Romanifra vám otevře dveře do nového světa plného nových možností! Pro většinu lidí je pobyt na slunci pouze přirozenou a běžnou záležitostí, která je sice pro život velmi důležitá, ale málokdo za ní hledá hlubší význam. V dnešní době, kdy trávíme v budovách přes 90 % času, je potřeba myslet na to, že našemu tělu chybí sluneční svit, který nám takzvaně dobíjí baterky. Nedostatek slunečního svitu může vést ke sníženému množství energie, poruchám paměti, snížení výkonnosti, zpomaleným reakcím či častým migrénám. Naše buňky potřebují pro své fungování vyrábět buněčnou energii a k tomuto procesu potřebují určitá světelná spektra slunce. 

Infra LED panel Romanifra dokáže v tomto ohledu do značné míry slunce zastoupit. Panel disponuje 60 kvalitními diodami - jak světlem červeným (RED), tak blízkým infračerveným (NIR). Červené spektrum je okem viditelné a je absorbováno převážně kůží, zatímco blízké infračervené světlo běžným zrakem nevidíme a proniká hlouběji do našeho těla, kde působí pozitivně na naše mitochondrie, buňky orgány i endokrinní žlázy. Světlo stimuluje mitochondrie v našich buňkách a dokáže zlepšit jejich funkce při výrobě energie. A pokud jsou naše buňky plné energie, pak je i naše tělo zdravé a nabité energií.

Široké spektrum uživatelů

Ať už se jedná o uživatele se zdravotními problémy, seniory, studenty, kteří potřebují zlepšit svoji koncentraci před těžkými zkouškami, sportovce, kteří chtějí touto formou zlepšit své výkony a urychlit regeneraci nebo si chcete LED panel pořídit pro zvýšení kvality pleti či pouze pro preventivní účely, rozhodně to bude dobrá investice!

Nespočet pozitivních účinků při pravidelném užívání 

Mezi hlavní přínosy pravidelného užívání panelu se řadí posílení imunitního systému, příznivý vliv na kvalitu spánku a přirozené nastartování hojivého procesu při zánětlivých onemocněních. Pozitivním efektem fotobiomodulace je rovněž zvýšení fyzické kondice, urychlení regenerace po sportovním výkonu a načerpání nové síly po náročné mozkové činnosti. Mezi vedlejší přínosy patří uvolnění a zklidnění organismu, odplavení únavy a zlepšení psychického stavu. Terapie pomocí infračerveného světla bývá také čím dál častěji využívána v kosmetických salónech, pro své blahodárné účinky na pleť, se kterou po zvýšení hladiny kolagenu dokáže doslova zázraky. 
 

Vyšší sportovní výkony, lepší kognitivní funkce

Lepší koncentrace při práci

Vyšší produkce kolagenu - lepší kvalita pleti

Zvýšení oxidu dusnatého v krvi

Zlepšení kvality spánku

Rychlejší hojení namožených svalů i zranění

Snížení zánětlivosti v těle

Výroba více energie pro jednotlivé orgány

Zvýšení odolnosti vůči stresu

 

Technický popis:

blahodárné účinky na vaše tělo
dobije vám pomyslné baterie
dokáže do značné míry zastoupit slunce
snadné ovládání
stabilní stojan
možnost propojení s dalším panelem
užívejte ve vzdálenosti 15 – 91 cm
světlo absorbujeme skrz pokožku - doporučuje se používat panel bez oblečení či pouze ve spodním prádle
možno pověsit na dveře
doba užívání: 5 - 12 minut (2x denně) 
přibližná vlnová délka světel vzhledem k vzdálenosti:

>110mW/cm2 pro vzdálenost 15 cm
>90mW/cm2 pro vzdálenost 30 cm
>30mW/cm2 pro vzdálenost 91 cm

typ LED světel: červené, infračervené
počet LED světel: 60
rozměry: 320 x 220 mm
hmotnost: 6 kg
zdroj napájení: 220V, 230V
dálkové ovládání a ochranné brýle součástí balení

Název:
Infra LED panel inSPORTline Romanifra
Výrobce:
SKU:
8596084132246

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Sportholas.cz nakoupíte kvalitní sportovní oblečení a vybavení pro vaše sportovní aktivity. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Vybírat můžete z široké škály sportovního vybavení. Nakupte si na Sportholas.cz a rozšiřte si tak vaší sportovní výbavu. Nesutále pro vás rozšiřujeme nabídku sportovního zboží. Udělejte si radost třeba nákupem nové sportovní obuvi. Pokud hledáte sportovní oblečení a obuv, jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
12878
produktů
482
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Sportholas.cz