HLEDAT
MENU
Dětský fitness náramek Fitbit Ace 2 Watermelon + Teal

Dětský fitness náramek Fitbit Ace 2 Watermelon + Teal

Dětský fitness náramek Fitbit Ace 2 Watermelon + Teal od výrobce se skvělou pověstí Fitbit je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Dětský fitness náramek Fitbit Ace 2 Watermelon + Teal ve výhodné slevě 1990 Kč

1990 Kč
1990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Motivujte své děti k pohybu zábavnou a moderní formou! Chytrý náramek sleduje jejich aktivitu, upozorňuje na nečinnost a odměňuje splnění cílů roztomilými animacemi.. Podporujte své rošťáky v budování zdravých návyků a užijte si přitom spoustu rodinné zábavy! Fitbit Ace 2 pomáhá rodičům a dětem porozumět tomu, jak fyzická aktivita ovlivňuje naše zdraví a duševní rozpoložení. Náramek děti motivuje k pohybu zábavnou formou pomocí roztomilých animací a jednoduchých cílů. Aby s dětmi dokázal udržet krok, je voděodolný, vydrží až 5 dní na jedno nabití a jeho silikonový řemínek odolá jakýmkoliv nárazům. Celodenní monitorování aktivity dítěte se načte do aplikace Fitbit, kde mají rodiče speciální rodičovský účet. Data dítěte tam mohou spravovat tak, aby se nedostala ven z rodinného kruhu.

Mějte vše pod kontrolou

Rodiče si vytvoří hlavní rodičovský účet a poté nastaví dětský účet každému dítěti, které nosí náramek. Naměřená data vašeho dítěte mohou vidět jen ti uživatelé, kterým to v aplikaci povolíte.

Pomozte dětem vykročit správnou nohou

Zjistěte, jestli se vašim dětem dostává tolik spánku, kolik potřebují. Dobrý spánkový režim je důležitou součástí dobré životosprávy a celkového zdraví organismu. V aplikaci si také můžete nastavit čas ranního vstávání – náramek pak ráno dítě vzbudí jemným vibrováním.

Motivujte malé rošťáky k větší aktivitě

Náramek nabádá děti k tomu, aby alespoň jednu hodinu denně strávily aktivně. Je možné nastavit přátelská upozornění k pohybu, zůstane-li dítě příliš dlouho v nečinnosti. V aplikaci děti dostávají za splněné cíle odznaky a virtuální trofeje a mohou se také spojit se svými kamarády a vyzvat je na souboj.

Odolný a všestranný řemínek

Děti potřebují fitness náramek, který vydrží tolik, co ony. Proto je Fitbit Ace vyroben z ohebného a odolného silikonu, který bez úhony přečká všechny rošťárny. Řemínek je také nastavitelný, takže se podle potřeby jednoduše přizpůsobí růstu dítěte.

Technický popis:

nepřetržté sledování aktivity dítěte
motivace k pohybu zábavnou formou
výdrž baterie až 5 dní na jedno nabití
rodičkovský účet v aplikaci - děti uvidí jen svá naměřená data a úspěchy
monitorování spánku - náramek sleduje, jestli děti dodržují zdravý spánkový režim
stopky a budík
notifikace - pokud má vaše dítě chytrý telefon, na náramku se zobrazí upozornění na příchozí hovory a zprávy (pouze je-li náramek v blízkosti mobilu)
jednoduchý dotykový OLED displej
voděodolný
pevný silikonový řemínek, který lehce odolá nárazům
kompatibilita: iOS, Android, Windows
doba nabíjení: 2 hod
délka náramku: 22 cm (nastavitelná velikost)
vodotěsnost: 50 m
materiál řemínku: silikon
doporučený věk: 6+

Název:
Dětský fitness náramek Fitbit Ace 2 Watermelon + Teal
Výrobce:
SKU:
811138033460

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Sportholas.cz nakoupíte kvalitní sportovní oblečení a vybavení pro vaše sportovní aktivity. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Vybírat můžete z široké škály sportovního vybavení. Nakupte si na Sportholas.cz a rozšiřte si tak vaší sportovní výbavu. Nesutále pro vás rozšiřujeme nabídku sportovního zboží. Udělejte si radost třeba nákupem nové sportovní obuvi. Pokud hledáte sportovní oblečení a obuv, jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
10010
produktů
465
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Sportholas.cz